Aile birleşimi yapacak veya almanyada çalışmayı düşünen adayların en temel seviye olan A1 seviye almanca yeterliliği mutlaka yapmaları ve gerekli sınavlardan başarılı olmaları gerekiyor. Net-Dil olarak biz en iyi eğitmenlerle öğrencinin seviyesine uygun şekilde online – uzaktan kurslarımızı vermekteyiz. Almanca kursumuz kurlar halinde verilmektedir. A1 seviye kurumuz ortalama 72 ders saati (her bir ders saati 40’ar dakikadır) olarak verilir ve kurs içerisinde bol bol sınav hazırlık çalışmaları yapılarak öğrencinin ÖSD veya Goethe Enstitü sınavlarında başarılı olması sağlanır.

GARANTİ ALMANCA A1 AİLE BİRLEŞİM KURSU

Almanca kursumuz online olarak çok verimli bir şekilde işlenmekte öğrenciler pandemi koşullarında sağlıklarını riske atmadan evlerinden rahatça derslerini alabilmektedir. Almanca kurslarımızı siz de online – uzaktan almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçerek kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Yeni başlayacak kurs takvimi ve planı aşağıdaki gibidir:

Kursun Adı: Almanca A1 (Aile birleşimi adayları da bu seviyeyi almak zorunda)

Kurs Süresi: 72 saat / ortalama 1.5 – 2 ay / haftada 3 gün

Kurs Saati: Akşam 18.00 – 20.00

Kurs Gereksinimleri: İnternet ve bilgisayar (telefondan da bağlanabilirsiniz fakat paylaşılan dökümanları okumakta zorlanabilirsiniz)

İLETİŞİM VE KAYIT:  0 324 999 80 60

Tüm kursiyerlerimize eğitim müfredatı – konular pdf formatında verilecektir. Kurs boyunca da eğitmenler düzenli ek ders notları paylaşacaktır.