NET-DİL ALMANCA KONUŞMA KULÜBÜ

İsteyen her öğrencinin katılacağı özel – birebir ve grup konuşma sınıflarımıza kayıtlar alınıyor. Anadili almanca olan native eğitmenler ile Almancayı çok hızlı konuşmaya başlayacaksınız.

Daha fazla konuşmak ve Almancaya sürekli maruz kalmak istiyorsanız konuşma grubuna kayıt yaptırabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri konuşma sınıfına katılmanız Almancayı hızlı ve akıcı konuşmanızı sağlayacak.

Kayıtlar için öğrenci işlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hangi Sınavlara Hazırlıyoruz?

ÖSD sınavlarımız ADANA’DA yapılmakta olup randevu ve kayıt işlemlerinizi öğrenci işlerimizden yaptırabilirsiniz. 

Almanya’nın kabul ettiği Goethe Enstitu, Telc ve ÖSD sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlıyoruz. A1 – A2 – B1 – B2 seviye sınavlarına yoğun bir şekilde kurs programı ile hazırlıyoruz.

Almanya’da Çalışmak

Almanya’da yeni göç yasası ve mavi kart kapsamında başvuru yapıp çalışmak isteyenler için hem danışmanlık hem de Almanca yetkinlik kursları verilmektedir.

Yeni Açılacak Gruplar ve Özel Dersler

Yeni açılacak kurslarımız için isterseniz grup isterseniz de özel vip kurslarına katılabilir ve sınavlara verimli bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Geleceğinizi ve Kariyerinizi Şimdi Planlayın!

NET-DİL Yabancı dil kurları ile İngilizce ve Almancayı en iyi eğitmenler ile öğrenin ve kariyerinize yeni bir yön çizin. İngilizce ve Almanca için hızlı ve kesin çözüm!

Yeni açılacak gruplarımıza şimdi katılmak için bize telefon veya whatsapp hattımızdan iletişim bilgilerinizi yollayabilirsiniz.

Telefon: 0 324 999 80 60  / Whatsapp Business: 0 542 711 19 45