SİZE UYGUN ALMANCA KURSUNU ŞİMDİ İNCELEYİN

Zamanı sınırlı olan öğrenciler için özel birebir sınava hazırlık kurs kayıtlarımız devam ediyor. A1-A2-B1 seviyelerinde sınava hazırlık kursu alabilirsiniz.
(Sınıfta Yüz Yüze Eğitim)

Almanyada çalışmak isteyenler için A1-A2-B1 seviye kurslarımız sizleri sertifika sınavlarına başarılı bir şekilde hazırlar.
(Sınıfta Yüz Yüze Eğitim)

ÖSD Deneme sınav kampı ile sınav mantığını çözecek ve sınavlara eksiksiz hazırlanabileceksiniz. Her ay düzenlenecek kamplarımıza dışardan kayıt kabul edilmektedir.
(Deneme sınav kampı ücretlidir)

Almancayı sınav alanında uzman eğitmenlerden online olarak alın ve sınavlardan tek seferde geçin! A1-A2-B1 seviyelerinde özel birebir online kurs kayıtlarımız devam ediyor. (Online Eğitim)

Haftasonları konuşma sınıflarımıza katılın ve hızlı bir şekilde Almanca konuşmaya başlayın!

B1-B2 seviye Almanca yeterliliği olan, diploma ve meslek belgeli adaylara danışmanlık vermekteyiz.

Hangi Sınavlara Hazırlıyoruz?

ÖSD sınavlarımız KÖKDİL ÖSD Sınav Merkezi Tarafından Mersin NET-DİL’de yapılmakta olup randevu ve kayıt işlemlerinizi öğrenci işlerimizden yaptırabilirsiniz. 

Sınav kayıtları için öğrenci işlerinden bilgi alabilirsiniz 0 324 999 80 60

ÖSD sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlıyoruz. A1 – A2 – B1 – B2 seviye sınavlarına kurumumuzda girebilirsiniz.

Almanya’da Çalışmak

Almanya’da yeni göç yasası ve mavi kart kapsamında başvuru yapıp çalışmak isteyenler için hem danışmanlık hem de Almanca yetkinlik kursları verilmektedir.

Yeni Açılacak Gruplar ve Özel Dersler

Yeni açılacak kurslarımız için isterseniz grup isterseniz de özel vip kurslarına katılabilir ve sınavlara verimli bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Geleceğinizi ve Kariyerinizi Şimdi Planlayın!

NET-DİL Yabancı dil kurları ile İngilizce ve Almancayı en iyi eğitmenler ile öğrenin ve kariyerinize yeni bir yön çizin. İngilizce ve Almanca için hızlı ve kesin çözüm!

Yeni açılacak gruplarımıza şimdi katılmak için bize ulaşın!

Telefon: 0 324 999 80 60