ALMANYADA DİL OKULU

NET-DİL den belli bir seviyede (min. A2) Almanca kursu ve sertifikası alan adayların diğer seviyeleri Almanyada dil okulunda alma imkanları bulunmaktadır. Bu konuyla ilgili tüm destek ve danışmanlığı öğrencilerimize vermekteyiz.

Almanyada çalışmak isteyenler, Almanyada meslek veya üniversite eğitimi almak isteyenler için dil okuluna Almanyada devam etmek öğrencinin Almanca seviyesini çok yükseltecektir.

Almanyada uzun dönemli dil okuluna devam etmek isteyen bir öğrenci aşağıdaki temel şartları sağlamalıdır.

1- Türkiyede A2 seviye Almanca yeterlilik ve sertifika almak

2- Dil okulu ücreti ve konaklama ücretini (1 yıllık) ayarlamak

3- Öğrencinin 1 yıllık geçim parasını blokeli hesapta göstermesi ve aylıklar şeklinde bu parayı Almanyada harcayacak şekilde ayarlaması gerekmektedir.

Almanyada tanıdıkları ve bağlantıları olan öğrenciler sponsorluk belgesi (Verpflichtungserklärung) alarak blokeli hesap göstermek durumunda kalmayacaklardır. Eğer sizin de Almanyada bağlantılarınız veya maddi imkanınız varsa çok hızlı bir şekilde uzun dönem vize ile Almanyadaki yaşamınıza başlayabilirsiniz.

Danışmanlık ve kurslarımız için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Hangi Sınavlara Hazırlıyoruz?

Almanya’nın kabul ettiği Goethe Enstitu, Telc ve ÖSD sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlıyoruz. A1 – A2 – B1 – B2 seviye sınavlarına yoğun bir kurs programı ile hazırlıyoruz.

Almanya’da Çalışmak için Almanca

Almanya’da yeni göç yasası ve mavi kart kapsamında başvuru yapıp çalışmak isteyenler için hem danışmanlık hem de Almanca yetkinlik kursları verilmektedir.

Yetişkinler ve Çocuk Grupları

Almanca kursumuz hem yetikinler hem de çocuklar için belirli günlerde verilmektedir.

Yeni Açılacak Gruplar ve Özel Dersler

Yeni açılacak kurslarımız için isterseniz grup isterseniz de özel vip kurslarına katılabilir ve sınavlara verimli bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

KARİYERİNİZİ NET-DİL’DE YAPIN!

Bölgenin en büyük Almanca dil eğitim merkezi olma hedefimizde bizimle olmak için kariyer sayfamızı (buraya tıklayarak) ziyaret edin.

Yeni açılacak gruplarımıza şimdi katılmak için bize telefon veya whatsapp hattımızdan iletişim bilgilerinizi yollayabilirsiniz.

Telefon: 0 324 999 80 60  / Whatsapp Business: 0 545 711 19 45