NET-DİL İNGİLİZCE KURSU

YKS-Dil Online Kurs Kayıtlarımız Başladı

Üniversitelerin lisans bölümlerine dil sınavından hazırlanacak son sınıf öğrencileri ve mezun öğrenciler bu gruba kayıt yaptırabilirler. Eksiği olan öğrenciler için eksik tamamlama dersleri yapılacaktır.

Kurs Dönem Tarihi: Eylül 2021 – Haziran 2022

İngilizce Online Kurs Programları Başladı!

Evinizden zoom ile derslere katılın ve kalıcı bir şekilde İngilizceyi öğrenip konuşmaya başlayın. Anadili ingilizce olan yabancı eğitmenler ile hızlı bir şekilde ingilizce konuşmaya başlayacaksınız.

İngilizceyi en iyi ve hızlı öğrenebileceğiniz yoğun kurs programlarımız size istediğiniz sonucu almanızı sağlayacak. Yabancı eğitmenler eşliğinde teori ve pratiğin bir arada uygulandığı kurs programlarımıza şimdi katılın.

Ön kaydınızı yaptırarak ilk grubumuza kayıt olun. A1 – A2 – B1 – B2 – C1 – C2 ve akademik seviye hazırlık ve sınavlar için uzman kadromuz sizin için hazır! Toefl ve Ielts sınavlarında istediğiniz sonuçları alın.

Speaking Time (Konuşma – Pratik) derslerimiz özellikle ingilizce konuşmada sizi kısa sürede akıcı konuşur hale getirecektir. Speaking Time kurs programlarında Native Speaker – Yabancı eğitmenler size eşlik etmektedir.

İngilizce Aile Birleşimi Kurslarımız Devam Etmektedir

Hangi Sınavlara Hazırlıyoruz?

YKS – DİL, YDS, Toefl, Ielts, okul hazırlık ve diğer uluslararası sınavlara hazırlıyoruz.

Kimler Katılabilir?

Sınava hazırlanacak öğrenciler dışında, İngilizce öğrenmek ve gerçekten konuşabilmek isteyen herkes gruplarımıza katılabilir. Çocuk grubu, ilk öğretim, yetişkinler, üniversite öğrencileri ve akademik ingilizce yetkinliği kazanmak isteyen herkes NET-DİL Yabancı Dil Kurslarına katılabilir.

Speaking Time - Konuşma Programı İle Akıcı Konuşabilmek

Speaking Time – Konuşma Programı ile yabancı eğitmenler şeliğinde akıcı konuşabilecek ve ingilizce ile barışık olarak kendinizi geliştirebileceksiniz. Speaking Time konuşma programlarına öğrencimiz olmayan arkadaşlar da belirlenen farklı gün ve zamanlarda kayıt olarak katılabileceklerdir.

Yeni Açılacak Gruplar ve Özel Dersler

Yeni açılacak kurslarımız için isterseniz grup isterseniz de özel vip kurslarına katılabilir ve sınavlara verimli bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Net-Dil Kariyer

NET-DİL Yabancı dil kursları İngilizce öğretmen başvurusu için KARİYER sayfamızı ziyaret ediniz.

Yeni açılacak gruplarımıza şimdi katılmak için bize telefon veya whatsapp hattımızdan iletişim bilgilerinizi yollayabilirsiniz.

Telefon: 0 324 999 80 60  / Whatsapp Business: 90 545 711 19 45