YABANCILAR İÇİN SERTİFİKALI TÜRKÇE KURSU – YÖS SINAVI HAZIRLIK

Yabancı uyruklu öğrenciler seviye tespit sınavı ile ilgili seviye gruplarına alınırlar. Başlangıç ve orta seviye sonunda adaylar “Başarı Belgesi” alırlar. İleri seviye (B ve C seviye grubu) eğitimlerini tamamlayan adaylar Milli Eğitim Bakanlığı onaylı “Türkçe Yeterlilik Belgesi” ya da bilinen adıyla “Tükçe Sertifikası” verilir. M.E.B. sertifikası için adaylar bakanlık gözetmeni denetiminde sınav yapılmaktadır.

Yabancılar İçin Türkçe Eğitim Müfredatı

  • Anlama (Dinleme – Okuma)
  • Konuşma (Karşılıklı Konuşma – Sözlü Anlatım)
  • Yazma (Yazılı Anlatım)
  • Dil Bilgisi – Yös Sınav Hazırlığı

Türkçe kurs programı hafta içi akşam ve hafta sonu tüm gün olmak üzere 2 farklı grup halinde düzenlenmektedir.

Yabancılar için Türkçe kursumuza kayıt yaptıran yabancı uyruklu öğrencilerimize “Öğrenci Belgesi” verilmektedir. Bu belge ile yabancı uyruklu öğrenci Türkiye’de 1 yıla kadar oturma izni alabilmektedir.

Eğitim takvimi ve yeni açılacak gruplar için lütfen bize ulaşın.

NET-DİL Telefon: 0 324 999 80 60

Hangi Sınavlara Hazırlıyoruz?

Yabancı uyruklu öğrenciler Türkiye’nin kabul ettiği Türkçe Yeterlilik Sertifikası ve YÖS sınavına başarıyla hazırlanmaktadır.

A1-A2-B1-B2-C1-C2 SEVİYE KURSLARI VERİLMEKTEDİR.

Yeni Açılacak Gruplar ve Özel Dersler

Yeni açılacak kurslarımız için isterseniz grup isterseniz de özel vip kurslarına katılabilir ve sınavlara verimli bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Geleceğinizi ve Kariyerinizi Şimdi Planlayın!

NET-DİL Yabancı dil kurları ile İngilizce ve Almancayı en iyi eğitmenler ile öğrenin ve kariyerinize yeni bir yön çizin. İngilizce ve Almanca için hızlı ve kesin çözüm!

Yeni açılacak gruplarımıza şimdi katılmak için bize telefon veya whatsapp hattımızdan iletişim bilgilerinizi yollayabilirsiniz.

Telefon: 0 324 999 80 60  / Whatsapp Business: 0 324 999 80 60