NET-DİL KURS TAKVİMİ

Yeni Başlayacak Kurslarımız

17 Mayıs – Almanca A1 Aile Birleşimi – Online

Online – uzaktan eğitim grubumuza katılacak öğrencilerimiz 72 saat / 2 ay sonunda aile birleşimi sınavına hazır hale getirilecektir. A1 kursumuz haftada 3 gün 3’er ders saati şeklinde akşamları yapılacaktır.

Online Almanca kursumuz ile eğitmenlerimiz canlı ders dışında da öğrencilerle sürekli ilgilenmektedir. Ders dışında sürekli öğrencilerimize izleme, dinleme ve test çalışmaları için döküman ve videolar gönderilmektedir.

Online eğitim alan öğrenciler sınıf öğrencilerine göre daha fazla verim almakta ve başarılı olmaktadırlar.

Online A1 Almanca kursuna katılmak isteyen öğrencilerimiz bizimle irtibata geçip kayıtlarını yaptırmalıdır. Gruplarımız maksimum 6-10 kişiliktir.

ALMANCA A1 AİLE BİRLEŞİMİ KURSUNU ÖZEL BİRE-BİR KURS İLE ONLINE ALABİLİRSİNİZ.

Hangi Sınavlara Hazırlıyoruz?

Almanya’nın kabul ettiği Goethe Enstitu, Telc ve ÖSD sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlıyoruz. A1 – A2 – B1 – B2 seviye sınavlarına yoğun bir kurs programı ile hazırlıyoruz.

Almanya’da Çalışmak için Almanca

Almanya’da yeni göç yasası ve mavi kart kapsamında başvuru yapıp çalışmak isteyenler için hem danışmanlık hem de Almanca yetkinlik kursları verilmektedir.

Yetişkinler ve Çocuk Grupları

Almanca kursumuz hem yetikinler hem de çocuklar için belirli günlerde verilmektedir.

Yeni Açılacak Gruplar ve Özel Dersler

Yeni açılacak kurslarımız için isterseniz grup isterseniz de özel vip kurslarına katılabilir ve sınavlara verimli bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Almanca ve İngilizce kurslarımızda dil sınavları alanında tecrübeli bayan ingilizce ve almanca öğretmeni arıyoruz.

Yeni açılacak gruplarımıza şimdi katılmak için bize telefon veya whatsapp hattımızdan iletişim bilgilerinizi yollayabilirsiniz.

Telefon: 0 324 999 80 60  / Whatsapp Business: 0 545 711 19 45