Yurtdışı Danışmanlık | Almanya – İngiltere

NET-DİL | NOKTA NET AKADEMİ  göçmenlik, nitelikli işgücü ve dil eğitimleri alanlarında uluslararası partnerleri ile profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Aşağıdan hangi ülke hakkında bilgi almak istiyorsanız ilgili ülke adına tıklamanız yeterli olacaktır.

Almanya Danışmanlık

İngiltere Danışmanlık

Hangi Ülkeler İçin Danışmanlık Veriyoruz?

NET-DİL Yabancı Dil ve Yurtdışı Danışmanlık hizmetleri kapsamında Almanya, Kanada, Avrupa ve Amerika olmak üzere birçok ülke için üniversite eğitimi, çalışma vizesi, yatırımcı vizesi danışmanlık alanlarında tecrübeli kadrosu ile profesyonel hizmet vermektedir.

Almanya’da Çalışmak

Almanya’da yeni göç yasası ve mavi kart kapsamında başvuru yapıp çalışmak isteyenler için hem danışmanlık hem de Almanca yetkinlik kursları verilmektedir.

Yeni Açılacak Gruplar ve Özel Dersler

Yeni açılacak kurslarımız için isterseniz grup isterseniz de özel vip kurslarına katılabilir ve sınavlara verimli bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Geleceğinizi ve Kariyerinizi Şimdi Planlayın!

NET-DİL Yabancı dil kurları ile İngilizce ve Almancayı en iyi eğitmenler ile öğrenin ve kariyerinize yeni bir yön çizin. İngilizce ve Almanca için hızlı ve kesin çözüm!

Yeni açılacak gruplarımıza şimdi katılmak için bize telefon veya whatsapp hattımızdan iletişim bilgilerinizi yollayabilirsiniz.

Telefon: 0 324 999 80 60  / Whatsapp Business: 90 545 711 19 45