Kurumsal – Biz Kimiz? – Ekibimiz

NET-DİL Yabancı Dil Kursları T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Noktanet Akademi Kişisel Gelişim Kursu’nun bir markası ve onaylı dil bölümüdür. Yenilikçi eğitim anlayışı ile Almanca’nın kalıcı bir şekilde öğrenilmesi hedeflenerek kurulmuş ve kısa sürede fark yaratmayı başarmıştır.

NET-DİL kadrolu 3 Almanca öğretmeni ile Almancayı öğretme ve yeterlilik sınavlarına hazırlıkta maksimum başarı elde etmektedir. Öğrencilerimiz gidikleri sınavlarda %95 oranında başarı sağlamaktadır.

Milli eğitim bakanlığı ruhsatlı Nokta Net Akademi aynı zamanda bilişim eğitimleri alanında da çukurova bölgesinde uzun yıllardır faaliyet gösteren tek bilişim kursudur.

NET-DİL Yabancı Dil Kursları tüm öğrenci ve danışanlarına aktif olarak Almanya göç ve kariyer alanında profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

“KALİTE VE BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR!”

EKİBİMİZ / UNSER TEAM

Aslı Daydaş – Kurucu / Genel Müdür

Görevi: Genel Müdür ve Kurucu

Eğitim Durumu / Mezuniyet: İşletme Fakültesi İşletme ve Pazarlama Bölümü

Dipl.-Ing. Sabit Kaya

Position: Koordinator des Fachbereichs Fremdsprachen Deutsch

Ausbildung / Abschluss: Deutschland – Diplomingenieur Elektrotechnik/Nachrichtentechnik

Hanife Çelebi Güngör – Almanca Öğretmeni

Position: Deutschlehrerin

Ausbildung / Abschluss: Pädagogische Fakultät – Deutsche Übersetzung – Dolmetscherin

Mihriban Yıldırım – Almanca Öğretmeni

Position: Deutschlehrerin

Ausbildung / Abschluss: Pädagogische Fakultät – Deutschunterricht – Vereidigter Übersetzerin

Hangi Sınavlara Hazırlıyoruz?

Almanya’nın kabul ettiği Goethe Enstitu, Telc ve ÖSD sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlıyoruz. A1 – A2 – B1 – B2 seviye sınavlarına yoğun bir şekilde kurs programı ile hazırlıyoruz.

İngilizce Ielts ve Toefl sınavlarına uzman eğitmenler ile hazırlıyoruz.

Almanya’da Çalışmak

Almanya’da yeni göç yasası ve mavi kart kapsamında başvuru yapıp çalışmak isteyenler için hem danışmanlık hem de Almanca yetkinlik kursları verilmektedir.

Yeni Açılacak Gruplar ve Özel Dersler

Yeni açılacak kurslarımız için isterseniz grup isterseniz de özel vip kurslarına katılabilir ve sınavlara verimli bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Geleceğinizi ve Kariyerinizi Şimdi Planlayın!

NET-DİL Yabancı dil kursları ile İngilizce ve Almancayı en iyi eğitmenler ile öğrenin ve kariyerinize yeni bir yön çizin. İngilizce ve Almanca için hızlı ve kesin çözüm!

Yeni açılacak gruplarımıza şimdi katılmak için bize telefon veya whatsapp hattımızdan iletişim bilgilerinizi yollayabilirsiniz.

Telefon: 0 324 999 80 60  / Whatsapp Business: 90 545 711 19 45