Kurumsal – Biz Kimiz?

NET-DİL Yabancı Dil Kursları Nokta Net Akademi Eğitim Hiz. Ltd. Şti. nin bir markası ve onaylı dil bölümüdür. Yenilikçi eğitim anlayışı ile ingilizcenin kalıcı bir şekilde öğrenilmesi hedeflenerek kurulmuş ve kısa sürede fark yaratmayı başarmıştır. Yabancı dil öğreniminde yabancı eğitmenler (native speaker) ile dil öğrenimini hızlandıran NET-DİL İngilizce ve Almanca öğrenmek isteyenlerin merkezi olmuştur.

Milli eğitim bakanlığı ruhsatlı Nokta Net Akademi aynı zamanda bilişim eğitimleri alanında da çukurova bölgesinde uzun yıllardır faaliyet gösteren tek bilişim kursudur.

NET-DİL Yabancı Dil Kursları tüm öğrenci ve danışanlarına aktif olarak Almanya göç ve kariyer alanında profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Hangi Sınavlara Hazırlıyoruz?

Almanya’nın kabul ettiği Goethe Enstitu, Telc ve ÖSD sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlıyoruz. A1 – A2 – B1 – B2 seviye sınavlarına yoğun bir şekilde kurs programı ile hazırlıyoruz.

İngilizce Ielts ve Toefl sınavlarına uzman eğitmenler ile hazırlıyoruz.

Almanya’da Çalışmak

Almanya’da yeni göç yasası ve mavi kart kapsamında başvuru yapıp çalışmak isteyenler için hem danışmanlık hem de Almanca yetkinlik kursları verilmektedir.

Yeni Açılacak Gruplar ve Özel Dersler

Yeni açılacak kurslarımız için isterseniz grup isterseniz de özel vip kurslarına katılabilir ve sınavlara verimli bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Geleceğinizi ve Kariyerinizi Şimdi Planlayın!

NET-DİL Yabancı dil kursları ile İngilizce ve Almancayı en iyi eğitmenler ile öğrenin ve kariyerinize yeni bir yön çizin. İngilizce ve Almanca için hızlı ve kesin çözüm!

Yeni açılacak gruplarımıza şimdi katılmak için bize telefon veya whatsapp hattımızdan iletişim bilgilerinizi yollayabilirsiniz.

Telefon: 0 324 999 80 60  / Whatsapp Business: 90 545 711 19 45