Kurumsal – Biz Kimiz? – Ekibimiz

NET-DİL Yabancı Dil Kursları T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Noktanet Akademi Kişisel Gelişim Kursu’nun bir markası ve onaylı dil bölümüdür. Yenilikçi eğitim anlayışı ile Almanca’nın kalıcı bir şekilde öğrenilmesi hedeflenerek kurulmuş ve kısa sürede fark yaratmayı başarmıştır.

Mersinde ÖSD – KÖKDİL Resmi sınav merkezinin yetkili noktası olup Almanya – Avusturya – İsviçre’de geçerli olan ÖSD sertifika sınavlarını yapmaktadır. Aile birleşimi, çalışma vizeleri ve eğitim alanında geçerli ÖSD sertifika sınavlarına NET-DİL‘de hazırlanabilirsiniz.

NET-DİL kadrolu Almanca öğretmenleri ile Almancayı öğretme ve yeterlilik sınavlarına hazırlıkta maksimum başarı elde etmektedir. Öğrencilerimiz gidikleri sınavlarda %95 oranında başarı sağlamaktadır.

Milli eğitim bakanlığı ruhsatlı Nokta Net Akademi – NET-DİL alanında da çukurova bölgesinde uzun yıllardır faaliyet gösteren Almanca alanında uzmanlaşmış dil kursudur.

“KALİTE VE BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR!”

EKİBİMİZ / UNSER TEAM (Kadromuz Milli Eğitim Ataması ile Görev Yapmaktadır)

M Alper Aytaş – Kurucu

Görevi: Net-Dil ve Berlin Danışmanlık Kurucusu

Eğitim Durumu / Mezuniyet: İşletme Fakültesi İşletme Bölümü (ing.) – Berlin Danışmanlık Kurucu Ortağı

Aslı Daydaş – Genel Müdür

Görevi: Genel Müdür

Eğitim Durumu / Mezuniyet: İşletme Fakültesi İşletme ve Pazarlama Bölümü

Beyzanur Akbulut – Eğitim ve Sınav Koordinatörü

Position: Almanca Eğitim ve Sınav Koordinatörü

Ausbildung / Abschluss: Almanca Mütercim Tercümanlık

Noter yeminli tercüman,  ÖSD – Goethe Enstitü ve Telc Sınav Uzmanı. Goethe Enstitü C1 seviyesinde Almanca yeterliliğe sahiptir.

Dipl.-Ing. Sabit Kaya

Position: Koordinator des Fachbereichs Fremdsprachen Deutsch

Ausbildung / Abschluss: Deutschland – Diplomingenieur Elektrotechnik/Nachrichtentechnik / Native Speaker – Berlin Danışmanlık Kurucu Ortağı

Hanife Çelebi Güngör – Almanca Öğretmeni

Position: Deutschlehrerin

Ausbildung / Abschluss: Pädagogische Fakultät – Deutsche Übersetzung – Dolmetscherin

Halil İbrahim Halvacı- Almanca Sınav Ölçme ve Değerlendirme Uzmanı

Position: Prüfungskoordinatorin (A1-A2-B1-B2-C1)

Ausbildung / Abschluss: Deutsche Übersetzung – Dolmetscherin / Native Speaker 

Hangi Sınavlara Hazırlıyoruz?

ÖSD sınavlarımız KÖKDİL ÖSD Sınav Merkezi Tarafından Mersin NET-DİL’de yapılmakta olup randevu ve kayıt işlemlerinizi öğrenci işlerimizden yaptırabilirsiniz. 

Sınav kayıtları için öğrenci işlerinden bilgi alabilirsiniz 0 324 999 80 60

ÖSD sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlıyoruz. A1 – A2 – B1 – B2 seviye sınavlarına kurumumuzda girebilirsiniz.

Almanya’da Çalışmak

Almanya’da yeni göç yasası ve mavi kart kapsamında başvuru yapıp çalışmak isteyenler için hem danışmanlık hem de Almanca yetkinlik kursları verilmektedir.

Yeni Açılacak Gruplar ve Özel Dersler

Yeni açılacak kurslarımız için isterseniz grup isterseniz de özel vip kurslarına katılabilir ve sınavlara verimli bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Geleceğinizi ve Kariyerinizi Şimdi Planlayın!

NET-DİL Yabancı dil kursları ile İngilizce ve Almancayı en iyi eğitmenler ile öğrenin ve kariyerinize yeni bir yön çizin. İngilizce ve Almanca için hızlı ve kesin çözüm!

Yeni açılacak gruplarımıza şimdi katılmak için bize telefon veya whatsapp hattımızdan iletişim bilgilerinizi yollayabilirsiniz.

Telefon: 0 324 999 80 60  / Whatsapp Business: 90 545 711 19 45