ÖSD SINAV TAKVİMİ

Sınav Tarihleri

ÖSD’nin resmi web sitesinden sınav tarihlerini inceleyebilirsiniz:

ÖSD Sınav Tarihleri

ADANA Merkez ÖSD A1 – A2 – B1 Sınav Tarihleri

A1-A2-B1 ÖSD SINAVLARI ADANA KÖKDİL RESMİ ÖSD SINAV MERKEZİ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.

Mersin Ocak – Şubat – Mart Dönemi Sınav Tarihleri Henüz Kesinleşmemiştir. Sınav tarihlerini buradan takip edebilirsiniz.

Sınava Kayıt ve Sınav Ücretleri

Sınava +90 530 970 30 29 nolu numarayı arayarak kayıt yaptırabilirsiniz. Sınavlarımıza dışarıdan öğrenciler katılabilirler. Tek yapmanız gereken bu numaradan bilgi alıp kayıt olmak.

Sınav Ücretleri ve Kayıt Bilgi: +90 530 970 30 29

Hangi Sınavlara Hazırlıyoruz?

Almanya’nın kabul ettiği Goethe Enstitu, Telc ve ÖSD sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlıyoruz. A1 – A2 – B1 – B2 seviye sınavlarına yoğun bir kurs programı ile hazırlıyoruz. ÖSD sınavına bizim kurumumuzda girebiliyorsunuz. Başarı oranımız %90 dır. Derslere devam edip ev ödevlerine düzenli çalışan tüm öğrencilerimize sınav geçme garantisi veriyoruz.

Sınavı Nasıl Kazanacağız?

Derste gördüğünüz konuları not alarak ve size verilen notları günlük çalışarak aile birleşimi sınavından geçebilirsiniz. Dersten sonra düzenli çalışan bir öğrenci kesinlikle sınavda başarılı olmaktadır.

Not: Grup eğitiminde zorlanan öğrencilerin özel birebir ders alması daha uygundur.

Net-Dil Kariyer Fırsatları

Bölgenin en büyük Almanca dil eğitim merkezi olma hedefimizde bizimle olmak için kariyer sayfamızı (buraya tıklayarak) ziyaret edin.

Yeni açılacak gruplarımıza şimdi katılmak için bize telefon veya whatsapp hattımızdan iletişim bilgilerinizi yollayabilirsiniz.

Telefon: 0 324 999 80 60  / Whatsapp Business: 0 545 711 19 45