NET-DİL ALMANCA KURSU

Almanya aile birleşimi ve çalışma vizeleriniz için Almanca kurslarımız devam etmektedir. Almanca A1 aile birleşim sınavına profesyonel öğretmenler ile kısa sürede hazırlanacaksınız.

Lise Almanca dersleri, üniversite dil bölümü hazırlık, genel Almanca, Goethe Enstitü sınavlarına hazırlık kurslarımıza katılın Almancayı hızlı bir şekilde öğrenin.

Almanya yeni göç yasası kapsamında Almanya’da çalışmak için başvuru yapacak adaylar ve aile birleşimi başvurusunda bulunacak adaylar için Almanca kurslarımız etkin ve hızlı bir şekilde devam etmektedir. Goethe Enstitu sınavlarına bizimle hazırlanın ve istediğiniz puanı şimdi alın!

Ön kaydınızı yaptırarak ilk grubumuza kayıt olabilir ve Almanya’da yaşam sürecinizi başlatabilirsiniz. A1 – A2 – B1 – B2 ve akademik seviye hazırlık ve sınavları için uzman kadromuz sizin için hazır!

Hangi Sınavlara Hazırlıyoruz?

Almanya’nın kabul ettiği Goethe Enstitu, Telc ve ÖSD sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlıyoruz. A1 – A2 – B1 – B2 seviye sınavlarına yoğun bir şekilde kurs programı ile hazırlıyoruz.

Almanya’da Çalışmak için Almanca

Almanya’da yeni göç yasası ve mavi kart kapsamında başvuru yapıp çalışmak isteyenler için hem danışmanlık hem de Almanca yetkinlik kursları verilmektedir.

Yetişkinler ve Çocuk Grupları

Almanca kursumuz hem yetikinler hem de çocuklar için belirli günlerde verilmektedir.

Yeni Açılacak Gruplar ve Özel Dersler

Yeni açılacak kurslarımız için isterseniz grup isterseniz de özel vip kurslarına katılabilir ve sınavlara verimli bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Geleceğinizi ve Kariyerinizi Şimdi Planlayın!

NET-DİL Yabancı dil kurları ile İngilizce ve Almancayı en iyi eğitmenler ile öğrenin ve kariyerinize yeni bir yön çizin. İngilizce ve Almanca için hızlı ve kesin çözüm!

Yeni açılacak gruplarımıza şimdi katılmak için bize telefon veya whatsapp hattımızdan iletişim bilgilerinizi yollayabilirsiniz.

Telefon: 0 324 999 80 60  / Whatsapp Business: 0 545 711 19 45