NET-DİL ALMANCA KURSU

A1 – A2 – B1 – KURLARINA ŞİMDİ KAYIT OLUN! MERSİN’DE TEK!

Almanya’da mesleğini yapmak isteyen öğrencilerimiz için A1 seviyeden B2 seviyeye Almanca kurslarımız devam etmektedir. Mesleğinizle Almanyada çalışmak istiyorsanız şimdi bize ulaşın. Meslek sahipleri, sağlık çalışanları, fakülte mezunları için profesyonel sınıf ve eğitmenler sizleri bekliyor.

Almanyada çalışma, üniversite eğitimi ve aile birleşimi için şimdi kurslarımıza kaydolun!

Almanya yeni göç yasası kapsamında Almanya’da çalışmak için başvuru yapacak adaylar ve aile birleşimi başvurusunda bulunacak adaylar için Almanca kurslarımız etkin ve hızlı bir şekilde devam etmektedir. ÖSD, Goethe Enstitu ve Telc sınavlarına bizimle hazırlanın ve istediğiniz puanı şimdi alın!

Ön kaydınızı yaptırarak ilk grubumuza kayıt olabilir ve Almanya’da yaşam sürecinizi başlatabilirsiniz. A1 – A2 – B1 – B2 seviye hazırlık ve sınavları için uzman kadromuz sizin için hazır!

KURS TAKVİMİ

Almanca alanında iddalı ve uzman ekibimiz sizi sınavlara en iyi şekilde hazırlamaktadır.

Sağlık Çalışanları İçin Almanca

Almanya Mavi Kart ve Yeni Göç Yasası Danışmanlık (detaylar için tıklayın)

ALMANCA A1 AİLE BİRLEŞİMİ KAYITLARI BAŞLADI!

3 Ayda B1 sınavını geçip sertifikasını alan Hatice ve onu yetiştiren değerli hocasını tebrik ediyorum.. Harikasınız.

Hangi Sınavlara Hazırlıyoruz?

ÖSD sınavlarımız KÖKDİL ÖSD Sınav Merkezi Tarafından Mersin NET-DİL’de yapılmakta olup randevu ve kayıt işlemlerinizi öğrenci işlerimizden yaptırabilirsiniz. 

Sınav kayıtları için öğrenci işlerinden bilgi alabilirsiniz 0 324 999 80 60

ÖSD sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlıyoruz. A1 – A2 – B1 – B2 seviye sınavlarına kurumumuzda girebilirsiniz.

Almanya’da Çalışmak için Almanca

Almanya’da yeni göç yasası ve mavi kart kapsamında başvuru yapıp çalışmak isteyenler için hem danışmanlık hem de Almanca yetkinlik kursları verilmektedir.

Yetişkinler ve Çocuk Grupları

Almanca kursumuz hem yetikinler hem de çocuklar için belirli günlerde verilmektedir.

Yeni Açılacak Gruplar ve Özel Dersler

Yeni açılacak kurslarımız için isterseniz grup isterseniz de özel vip kurslarına katılabilir ve sınavlara verimli bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Kariyerinizi NET-DİL’de Yapın!

Bölgenin en büyük Almanca dil eğitim merkezi olma hedefimizde bizimle olmak için kariyer sayfamızı (buraya tıklayarak) ziyaret edin.

Yeni açılacak gruplarımıza şimdi katılmak için bize telefon veya whatsapp hattımızdan iletişim bilgilerinizi yollayabilirsiniz.

Telefon: 0 324 999 80 60  / Whatsapp Business: 0 545 711 19 45