NET-DİL ALMANCA A1 AİLE BİRLEŞİMİ KURSU

ALMANCA A1 AİLE BİRLEŞİMİ SINAVINI HEMEN GEÇİN!

Almanya aile birleşimi ve çalışma vizeleriniz için Almanca kurslarımız devam etmektedir. Almanca A1 aile birleşim sınavına profesyonel öğretmenler ile kısa sürede hazırlanacaksınız.

Aile birleşimi A1 sınavından geçmek için şimdi açılacak gruplarımıza kaydolabilir veya özel birebir kurs alabilirsiniz. Kurstan sonra Goethe Enstitü veya ÖSD sınav merkezlerinde sınava girerek sertifikanızı alacaksınız.

6 Haftada A1 Aile Birleşimi sınavına hazır olacaksınız!

Ön kaydınızı yaptırarak ilk grubumuza kayıt olabilir ve Almanya’da yaşam sürecinizi başlatabilirsiniz. A1 AİLE BİRLEŞİMİ sınavları için uzman kadromuz sizin için hazır!

Tüm öğrencilerimize en ekonomik şekilde aile birleşimi dosya hazırlama danışmanlığı ve yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz.

ALMANCA A1 AİLE BİRLEŞİMİ KURSUNU ÖZEL BİRE-BİR KURS İLE ONLINE ALABİLİRSİNİZ.

Hangi Sınavlara Hazırlıyoruz?

Almanya’nın kabul ettiği Goethe Enstitu, Telc ve ÖSD sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlıyoruz. A1 – A2 – B1 – B2 seviye sınavlarına yoğun bir kurs programı ile hazırlıyoruz.

Sınavı Nasıl Kazanacağız?

Derste gördüğünüz konuları not alarak ve size verilen notları günlük çalışarak aile birleşimi sınavından geçebilirsiniz. Dersten sonra düzenli çalışan bir öğrenci kesinlikle sınavda başarılı olmaktadır.

Not: Eğitim seviyesi çok düşük ve okuma – yazma problemi olan öğrencilerin özel birebir ders alması daha uygundur.

Yeni Açılacak Gruplar ve Özel Dersler

Yeni açılacak kurslarımız için isterseniz grup isterseniz de özel birebir kursa katılabilir ve sınavlara verimli bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Bayan Almanca Öğretmeni Aranıyor!

Almanca kurslarımızda sınav kursları alanında yetiştirilmek üzere bayan almanca öğretmeni aranmaktadır.

Yeni açılacak gruplarımıza şimdi katılmak için bize telefon veya whatsapp hattımızdan iletişim bilgilerinizi yollayabilirsiniz.

Telefon: 0 324 999 80 60  / Whatsapp Business: 0 545 711 19 45