NET-DİL SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN ALMANCA

Sağlık Çalışanları İçin Almanca

Sağlık alanı çalışanları Almanya’da B2 seviye Almanca ve mesleki denklik ile çok hızlı iş bulabilmektedirler. Almanya’nın sağlık çalışanlarından dil konusunda tek şartı B2 seviye Almanca yeterlilik ve bunu kanıtlayan resmi kurumlardan (Telc, Goethe Enstitü, ÖSD) sınavla alınmış sertifika istemektedir.

ÖSD sınavlarımız kurumumuzda yapılmakta olup randevu ve kayıt işlemlerinizi öğrenci işlerimize yaptırabilirsiniz. 

NET-DİL Almanca kursları siz sağlık çalışanlarını yenilikçi – etkileşimli, öğrencinin aktif derse katıldığı 4 aşamanın (okuma, dinleme, yazma ve konuşma) bir arada işlendiği sistemle sınavlara hazırlar ve ilk kurdan itibaren Almancayı öğreterek öğrenciyi konuşturmaya başlar.

NET-DİL Almanca kurslarında tüm eğitiminizi kapsayacak A1-A2-B1 kurları ortalama 7 ayda tamamlanacak ve sınava gireceksiniz.

Yeni kurlarımız belli dönemlerde açılmaktadır. Siz de bizimle Almanya yolculuğunuza başlamak istiyorsanız erken kayıt yaptırmanız vakit kaybetmemeniz açısından iyi olacaktır.

KURS TAKVİMİ

Önemli Not: Kurs disiplin çerçevesinde derslere katılma, ödevleri ve çalışmaları düzenli yapmak esastır. Bu şekilde davranmayan grubun akışını yavaşlatan bir öğrenci o gruptan çıkarılmaktadır.

Almanca A1 Goethe Enstitü Sertifika

Almanca A1 Goethe Enstitü Sertifika

Almanca A1 Aile Birleşimi - ÖSD Sertifika - 83 Puan

Almanca A2 - ÖSD Sertifika

Hemşire - Almanca B1 - TELC Sertifika

Hangi Sınavlara Hazırlıyoruz?

ÖSD sınavlarımız Mersin NET-DİL’de yapılmakta olup randevu ve kayıt işlemlerinizi öğrenci işlerimizden yaptırabilirsiniz. 

Sınav kayıtları için öğrenci işlerinden bilgi alabilirsiniz 0 324 999 80 60

Almanya’nın kabul ettiği Goethe Enstitu, Telc ve ÖSD sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlıyoruz. A1 – A2 – B1 – B2 seviye sınavlarına yoğun bir kurs programı ile hazırlıyoruz. Başarı oranımız %90 dır. Derslere devam edip ev ödevlerine düzenli çalışan tüm öğrencilerimize sınav geçme garantisi veriyoruz.

Sınavı Nasıl Kazanacağız?

Derste gördüğünüz konuları not alarak ve size verilen notları günlük çalışarak aile birleşimi sınavından geçebilirsiniz. Dersten sonra düzenli çalışan bir öğrenci kesinlikle sınavda başarılı olmaktadır.

Not: (Aile birleşimi sınavlarına girecekler için) Eğitim seviyesi çok düşük ve okuma – yazma problemi olan öğrencilerin özel birebir ders alması daha uygundur.

Yeni Açılacak Gruplar ve Özel Dersler

Yeni açılacak kurs tarihlerimizi aşağıdaki linke tıklayarak görebilirsiniz.

Yeni açılacak gruplar için buraya tıklayın

Net-Dil Kariyer Fırsatları

Bölgenin en büyük Almanca dil eğitim merkezi olma hedefimizde bizimle olmak için kariyer sayfamızı (buraya tıklayarak) ziyaret edin.

Yeni açılacak gruplarımıza şimdi katılmak için bize telefon veya whatsapp hattımızdan iletişim bilgilerinizi yollayabilirsiniz.

Telefon: 0 324 999 80 60  / Whatsapp Business: 0 545 711 19 45